Tahsin Erdem Başkanlığında ilk meclis toplandı! Tahsin Erdem Başkanlığında ilk meclis toplandı!
Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, muhtarlar öncülüğünde Kızılay’ın iş birliği ile yapılan kan bağış kampanyasına destek verdi.
Başkan Erol ve Başkan Adayı Dereli kan bağışı öncesinde bağışçılarda sohbet ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu. 
Ardından Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli kan vererek hayat kurtardı.
Kan bağışı sonrasında açıklama yapan Başkan Erol, “Öncelikle kan bağış kampanyasına vesile olan muhtarlarımıza ve Kızılay’a teşekkür ediyoruz. Kan stoklarında son günlerde ciddi azalmalar var. Kan anlık değil sürekli bir ihtiyaç. 
Azalan kan stoklarına destek vermek için buradayız. 1 kan bağışı 3 kişinin hayatını kurtarıyor. Kan bağışının önemi anlatmakla bitiremeyiz. Bizlerde kan vererek bu kampanyaya destek vermek istedik. Vatandaşlarımızı bu anlamlı kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz”dedi.
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ise, “Bu kampanya da emeği geçen muhtarlarımıza ve Kızılay’ımıza teşekkür ediyoruz. Anlamlı bir etkinlik.  Zonguldak’ta kan değişimi şart sloganıyla buraya geldik. Herkesi bu anlamlı etkinliğe davet ediyoruz”dedi.
Editör: Bekir Ekici