AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt Zonguldak'ta ilk okçuluk tesisi olarak Kdz. Ereğli spor salonu yanına yapılacak olan Okçuluk Salonu ve Kdz. Ereğli 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde bulunan futbol sahasının sentetik zeminin yenilenmesi işi ihalelerinin 3 Mayıs 2024 Cuma günü yapılacağını duyurdu. 

Bozkurt'un konuya ilişkin açıklaması şu şekilde;

"Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında 8 Şubat 2024 tarihinde karşılıklı olarak imzalanan protokol kapsamında; Geleneksel Okçuluk branşlarında faaliyet gösterecek ve Zonguldak'ta ilk okçuluk tesisi olarak yerini alacak ve Kdz. Ereğli spor salonu yanına yapılacak olan Okçuluk Salonu (13 x 30 m² ölçülerinde çelik konstrüksiyonlu) yapımı ve Kdz. Ereğli 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde bulunan futbol sahasının sentetik zeminin (27 x 50 m² ölçülerinde futbol sahası) yenilenmesi işi ihaleleri 3 Mayıs 2024 Cuma günü yapılacaktır. Hayırlı olsun…"

Bin 183 yaşındaki ağacı kestiler! Engin Zaman çalışmaları durdurttu! Bin 183 yaşındaki ağacı kestiler! Engin Zaman çalışmaları durdurttu!

Editör: Tuğçe Atalar