Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu Küçük Kızlar Hokey takımı bölge birincisi oldu! Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu Küçük Kızlar Hokey takımı bölge birincisi oldu!
Türkiye İNG  Kadınlar Basketbol Süper Lig'de Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray olmak üzere devlet kurum ve kuruluş takımları gibi dev bütçelere sahip olan takımlarla bu sezon mücadele edecek olan Zonguldak Spor Basket 67’de yönetim, bu takımlara kafa tutabilmek için güçlü bir takım yaratmak adına destek ziyaretlerine başladı. 
Bu kapsamda Zonguldakspor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan ve yönetim kurulu üyesi Kartal Tan, ilk destek ziyaretini AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı’ya yaptı.  
Başkan Kanat Tan, ziyarette güçlü bir takım yaratmak adına desteğe ihtiyaçları olduğunu ifade ederek Avcı’ya yeni sezon ile ilgili genel bir durum aktardı.  
AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı ise ziyaretten dolayı  Zonguldakspor Basket 67 Kulübü Başkanı Kanat Tan ve yönetim kurulu üyesi Kartal Tan’a teşekkür ederken, maddi manevi her zaman kırmızı-lacivertli takımın yanında olduğunu aktardı.  
Milletvekili Muammer Avcı sonrasında Zonguldakspor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan ve yönetim kurulu üyesi Kartal Tan, destek ziyaretleri kapmasında çok sayıda isimleri ziyaret ederek destek isteyecek.
Editör: Şeyma Kaya