Türkiye Seramik Federasyonu’nun liderliğinde düzenlenen ve TG Expo Fuarcılık tarafından organize edilen Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA 2023, kapılarını açtı. Fuar, 10 Kasım tarihine kadar sektörü aynı çatı altında buluşturacak.
Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Varank da katılımıyla başlayan fuara yaklaşık 130 ülkeden 100 binden fazla ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

DÜNYA MARKASI CREAVİT
Fuarda, son yıllarda kalite, tasarım, ürün çeşitliliği ve dünya pazarında edindiği yer ile yükselişte olan Türkiye’nin göz bebeği, Zonguldak firması Çanakçılar Seramik en fazla ilgi gören firmalar arasında yer alıyor. Gökçebey ilçesinde kurulu bulunan fabrikasında ürettiği Creavit markası ürünler ile yükselişini sürdüren Çanakçılar Seramik’in standını çok sayıda yerli ve yabancı firma temsilcisi ziyaret ederek yeni işbirliklerini masaya yatırdılar.
Konuklar ürün yelpazesi ve markanın hikayesi konusunda bilgilendilirken Çanakçılar Seramik Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Seramik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çanakçı görüşmelerin içinde oldu.
Fuarda yapılan görüşmeler ve renkli sohbetler ise video görüntülerine yansıdı.

100 BİNDEN FAZLA KATILIMCI BEKLENİYOR
TG Expo organizasyonuyla İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açan Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA 2023’e, ABD, Kanada, Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere, Hindistan ve Rusya’nın da aralarında olduğu 130 ülkeden 100 binden fazla ziyaretçinin fuara gelmesi bekleniyor.

Erhan Çakmak'ın cenaze programı belli oldu! Erhan Çakmak'ın cenaze programı belli oldu!