Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü toplantı salonunda "Jeopark Brifingi" ile hali hazırda inşaattı devam etmekte olan Üzülmez Kültür Vadisi Projesi Ziyaretçi Merkezi ve Jeopark Müzesi’ne ait projenin anlatıldığı toplantı gerçekleştirildi. 

Futbol sevdası hayatını kurtardı! "Ben de göçük altında olabilirdim" Futbol sevdası hayatını kurtardı! "Ben de göçük altında olabilirdim"

Toplantıya; Zonguldak Vali Yardımcısı Turgut Subaşı Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Jandarma Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, BEÜ Rektör Yardımcısı Hakan Kutoğlu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz ve il protokolünün katılımıyla gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında UNESCO Zonguldak Kömür Jeoparkı’nın çalışmalarında UNESCO Küresel Jeoparklar Ağına bundan sonraki aşamalarda planlanan yol haritası değerlendirildi.

Öte yandan toplantıya katılan Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan toplantı sonrası açıklama yaparak, "Şehrimizde halıhazırda yapım süreci devam eden Üzülmez Kültür Vadisi Projesi kapsamında düzenlenen ‘Jeopark Brifingi’ne katıldık. Ardından Üzülmez Kültür Vadisi bölgesinde yerinde incelemelerde bulunduk." dedi