banner3

banner17

Açtı ağzını yumdu gözünü

Açtı ağzını yumdu gözünü

Zonguldak 16.10.2020, 16:39 16.10.2020, 17:24
196
Açtı ağzını yumdu gözünü

MHP Zonguldak eski Merkez İlçe Başkanı Orhan Korkmaz, 18 Ekim 2020 Pazar günü Alaborana Restoran’da gerçekleşecek olan MHP’nin il Başkanlığı seçimi öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Korkmaz, Partinin neresinde olduğunuz ve verdiğiniz resimli pozlarınız biz Ülkücüler için hiç önemli değil. Unutmayın ki, yönünü gideceği çöplüğü tayin eden rüzgarın önüne düşen yaprak bile kuruduğunda kıvrılarak ''kurt işareti'' şeklini alıyor diyerek tepkisini dile getirdi.  
Sosyal Medya hesabından açıklama yapan Korkmaz, ‘İş gösterişe resimli poz vermeye gelince iki parmağın arasına baş parmağı getir poz ver, sonrada Ülkücü Hareket şerefimizdir de.
Partinin neresinde olduğunuz ve verdiğiniz resimli pozlarınız biz Ülkücüler için hiç önemli değil. Unutmayın ki, yönünü gideceği çöplüğü tayin eden rüzgarın önüne düşen yaprak bile kuruduğunda kıvrılarak ''kurt işareti'' şeklini alıyor! Siz sanıyor musunuz ki Ülkücü Hareket ‘’Bozkurt işareti’’ yaparak bu günlere kolayca geldi. Şerefi yüreğinde taşıyanların Bozkurt işaretiyle önce selam sonra Kelime-i Şehadet getirerek göğsünü kurşunlara siper edip boynuna yağlı urganları geçirerek can verenlerin şehadetiyle geldi bu günlere.
Bunun cevabını da şu sorulara yüreğinizle vereceğiniz cevaba bağlı..
-Biz Neden Ülkücü Olduk?
-Bir makamın arzusu için mi?
-Bir unvanın sevdası için mi?
-Partiyi sıçrama tahtası, Ocağı koruma kalkanı yapmak için mi?’’dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)