Beşiktaş Spor Kulübü’ne gönül veren Zonguldak Çarşı Taraftar Grubu, Merkez Tepebaşı Mahallesinde faaliyet gösteren Sirius Özel Çocuklar Spor Kulübü'nün düzenlemiş olduğu etkinliğe katılarak eğitim gören özel çocukları ziyaret ettikten sonra çeşitli hediyeler vererek öğrencilere destek verdiler.
Etkinliğe katılan Beşiktaş taraftarları, çocukların mutluluğunun her şeyden önemli olduğunu ve düzenli olarak gerçekleştirdikleri buluşmaların önümüzdeki yıllarda devamının geleceğini söylediler.
Kurulduğu günden bu yana ilimizin özel gereksinimli çocuklarını sporla buluşturan; onların sosyal , fiziksel ve psikolojik gelişimine katkı sunan Zonguldak Sirius Özel Çocuklar Spor Kulübü yöneticisi Buğra Can Özeken ise düzenlenen program sonrasında şöyle dedi: " Bugün kurumumuza ziyarette bulunan Çarşı Zonguldak ile güzel bir etkinlik gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu tarz etkinlikler çocuklarımızın sosyalleşmelerinde ve toplumsal kuralları öğrenmelerinde en büyük destektir. Bu destekleri ile yanımızda olan Çarşı Zonguldak'a incelikleri ve hediyeleri için  yürekten teşekkürlerimizi bir kez daha iletiyoruz."