Expomed Eurasia Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı” na Zonguldak’tan ZBEÜ Hastanesi ekibi Başhekim Prof. Dr. Burak Bahadır önderliğinde katılım sağladı.

Öyle değil mi Şenol Ağabey? Öyle değil mi Şenol Ağabey?

ZBEÜ Hastanesi ekibi fuar boyunca hastane ekipmanları, tıbbi cihazlar, yeni tedavi yöntemleri ve teknolojik yenilikler hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Sektördeki önde gelen firmaların temsilcileriyle görüşmeler gerçekleştirilerek işbirliği olanakları değerlendirildi.

30 yıldır Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu olan Expomed Eurasia, medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği vazgeçilmez bir ihtisas fuarı haline geldi. 16-18 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleşen 30. Expomed Eurasia Fuarı, 700’den fazla yerli ve yabancı firma ve firma temsilcisinin katılımına, 4.718’i 120’den fazla ülkeden olmak üzere toplam 23.360 sektör profesyonelinin ziyaretine ev sahipliği yaptı. Fuar, 2024 yılında da Türkiye’deki medikal sektörü, dünyanın geri kalanı ile 25-27 Nisan 2024 tarihleri arasında bir araya getirdi.

Editör: U. G.