Temmuz ayı sonlarında doktorunun uyarısı üzerine kalp ameliyatı olan ve mecburi istirahate çekilen Trendyol 1. Lig ekiplerinden Astor Enerji Şanlıurfaspor’un Zonguldaklı Teknik direktörü Zafer Turan, sağlığına yeniden kavuşmasının ardından 7 Eylül Perşembe günü itibariyle takımın başına geçerek çalışmalara başladı. 

Zonguldak'ta maden ocakları bombalandı! Zonguldak'ta maden ocakları bombalandı!

Antrenman öncesinde futbolcularla bir toplantı yapan Zonguldaklı Teknik Direktör Zafer Turan, Daha sıkı çalışacağız diyerek mesajını verdi. Bugüne kadar futbolcuların emekleri için herkese teşekkür eden Turan, "Bundan sonra her şey daha da zorlaşacak ligde. Takımlar kendi göstermeye başladı. Bizler de takım olarak en iyi performansımızı sergileyeceğiz.” İfadelerine yer verdi. 

Daha sonra ise çalışmalara geçildi. Yaklaşık iki saat süren antrenmanda Teknik Direktör Turan, tüm futbolcularla birebir ilgilenirken, antrenman ısınma egzersizleri ile başladı. Ana bölümde core egzersizleri ile aerobik dayanıklılığı eş zamanlı çalışan sarı yeşilli takım, son bölümde dar alan oyun ile günü tamamladı.

Ayrıca ligde son 4 maçta 2 galibiyet 2 beraberlik ile 8 puanla 5. sırada yer alan Astor Enerji Şanlıurfaspor ligin 5. Hafta maçında  ise 9 Eylül Cumartesi saat 16:00’da Aktepe Stadı’nda Ankara Keçiörengücü ile karşılaşacak.  Bu maçta takımın başında Zonguldaklı Teknik direktörü Zafer Turan olacak.