Fatih Uzal hayatını kaybetti! Fatih Uzal hayatını kaybetti!
Zonguldak Kömürspor’un küme düşmesine neden olan şaibeli Ankaraspor-Nazilli Belediyespor maçı ile ilgili TFF Etik Kurulu’nun henüz karar vermemesi nedeniyle Zonguldak Kömürspor “Adil ve hızlı karar istiyoruz” sloganı adı altında 26 Mayıs Pazar günü saat 15.00’de Madenci Anıtı önünde toplanarak Dedeman Otel Kavşağı’na kadar yürüyüş yapacak.
Bu yürüyüşe; Zonguldak Kömürspor yönetimi, Belediye Başkanları, Milletvekili, Siyasi Parti, İl Başkanları, Sivil toplum örgütleri ve tüm Zonguldak’lılar davet edilmişti.
Bu açıklamanın ardından Zafer Partisi Zonguldak Teşkilatı ise yazılı bir açıklama yaparak, Pazar günü yürüyüşte tam kadro olacaklarını ve Zonguldak Kömürspor’un yanında olacaklarını duyurdu.
Zafer Partisi Zonguldak teşkilatı’nın yaptığı yazılı açıklama şu şekilde:
“Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) sesimizi daha gür duyurmaya yönelik, Zonguldak Kömürspor yönetimimiz ve taraftarımızın işbirliğinde “Temiz futbola ve kulübümüzün uğramış olduğu haksızlığa dikkat çekmek adına, “Adil ve hızlı karar istiyoruz” sloganı adı altında organize edilen yürüyüşe Zafer Partisi Zonguldak teşkilatı olarak destek olacağız" denildi.