banner3

banner17

Fatih Keleş Kurban Bayramı'nı kutladı

Deva Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş Kurban Bayramı'nı kutladı
YAŞAM 19.07.2021, 17:43
516
Fatih Keleş Kurban Bayramı'nı kutladı

Güzel ülkemizin birlik ve beraberliğe, huzur ve yardımlaşmaya ihtiyacı var. Bunu hep beraber başaracağız. Vatandaşımız hakkını alacak, yoksullarımız destek görecek, kamuda israf bitecek. Hiç kimse kimliği, yaşam tarzı ve inancından dolayı ötekileştirilmeyecek. 

Yatağa aç giren bir tek kişinin olmadığı Türkiye hayalini gerçekleştireceğiz. Her evde huzur, güven ve bereketin olduğu güzel bir Türkiye inşa edeceğiz. 

Pandemi dönemi halen devam ederken
yeni varyantlarda çıkmaya devam etmektedir. Tedbirleri devam ettirmek önem arz etmektedir. Pandeminin yanısıra toplumumuzda ve İslam aleminde barış ortamı sağlanamamakta, acılarımız devam etmektedir. En büyük duamız bu acıların, feryatların biran evvel dinmesidir. 

Bu duygu ve düşüncelerle salgınla mücadelede en ön safta yer alarak şehit düşen sağlık çalışanlarımız, terörle mücadelede şehit düşen güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum. Gazilerimize sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar diliyorum. 

Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın, Zonguldaklı hemşehrilerimizin ve teşkilatlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyor, nice bayramlar diliyorum. 

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
27°
açık
Gelişmelerden Haberdar Olun
@