Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Hacıbektaşoğlu; “Bu bayramda 'Yolun Sonu Bayram Olsun' diyerek sizleri trafik kurallarına uymaya davet ediyorum” diyerek sürücüleri dikkatli olma konusunda uyardı.

Hacıbektaşoğlu’nun bayram mesajı şu şekilde:

“Kurban Bayramı'nın bereketi ve mutluluğunu hep birlikte yaşamanın coşkusu içindeyiz. Bayramlarımız, birlik ve beraberlik duygularımızı pekiştiren, kardeşlik bağlarımızı güçlendiren müstesna günlerdir. Bu vesileyle, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor; huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.

Bayram tatili nedeniyle yola çıkacak tüm sürücülerimize bir hatırlatmada bulunmak istiyorum. Trafik kurallarına riayet etmek, hem kendi can güvenliğimiz hem de sevdiklerimizin güvenliği için büyük önem taşımaktadır. Unutmayalım ki, sevdiklerimize kavuşmanın en güvenli yolu trafik kurallarına uymaktan geçer.

Geçtiğimiz bayram, "Hayatla Yarışılmaz" sloganıyla dikkat çekmeye çalıştık. Bu bayramda ise "Yolun Sonu Bayram Olsun" diyerek sizleri trafik kurallarına uymaya ve dikkatli olmaya davet ediyorum.

Acun Ilıcalı Zonguldak'a gelecek mi? Acun Ilıcalı Zonguldak'a gelecek mi?

Bu duygu ve düşüncelerle, bir kez daha Kurban Bayramınızı kutluyor, tüm Zonguldaklı hemşehrilerime sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlar diliyorum.”