Türkiye Seramik Federasyonu’nun liderliğinde düzenlenen ve TG Expo Fuarcılık tarafından organize edilen Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA 2023, kapılarını açtı. Fuar, 10 Kasım tarihine kadar sektörü aynı çatı altında buluşturacak.

Üzülmez Kültür Vadisi'nin yeni logosu belli oldu! Üzülmez Kültür Vadisi'nin yeni logosu belli oldu!

YURTBAY VE ÇANAKÇI
Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Varank’ın da katıldığı açılışta Türkiye Seramik Federasyonu’nu Başkanı ve Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Z. İlter Yurtbay’ın açılış töreni ve konuşması ile devam etti. 
Yurtbay, “Standımıza ve Unicera Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı’na gerçekleştirmiş olduğu ziyaretinden dolayı Mustafa Varank’a teşekkürlerimizi sunarız” dedi.
Fuarda Varank ile bir araya gelen isimlerden biri de yine Türkiye Seramik Federasyonu Başkan Yardımcısı Çanakçılar Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çanakçı oldu.

ZONGULDAK’IN GURURU OLDULAR
Türkiye Seramik Federasyonu’nun başında olan Zonguldak’ın iki genç evladı İlter Yurtbay ve Hakan Çanakçı’nın iş dünyasında başarılı çıkışları kadar yönettikleri Çanakçılar (Creavit) ve Yurtbay markaları da fuarın gözdeleri arasında yer alıyor. Türk seramik sektöründe yeni yatırım ve ürünleri ile ilk sıralarında yer alan Çanakçılar Seramik ve Yurtbay Seramik ihracat rakamları ile Türkiye’nin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

100 BİNDEN FAZLA KATILIMCI BEKLENİYOR
TG Expo organizasyonuyla İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açan Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA 2023, sektör liderlerini tek çatı altında topluyor. ABD, Kanada, Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere, Hindistan ve Rusya’nın da aralarında olduğu 130 ülkeden 100 binden fazla ziyaretçinin fuara gelmesi bekleniyor.