banner3

banner17

Sedat Peker Cem Küçük'ü hedef aldı!

"Önce seni deli edip sonra terapiye alacağım"
ULUSAL 16.06.2021, 14:01 16.06.2021, 14:02
908
Sedat Peker Cem Küçük'ü hedef aldı!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Türkiye Gazetesi yazarı Zonguldaklı Gazeteci Cem Küçük'ü hedef aldı. Küçük, daha önce Sedat Peker hakkında bir paylaşım yapmış ve "Senin gibilerle uğraşmak benim hayat boyu görevim" demişti. Küçük bu paylaşımını kısa sürede sildi. Peker ise Küçük'ün Paramount Otel'inde kaldığını öne sürdü, haber yapmak için insanlardan para aldığını iddia etti. Bunların hepsini anlatacağını söyleyen Peker, "Çakma MİT’çi, adaya ne zaman veda etmek istersin?" diye sordu.

Peker'in paylaşımları şöyle:

1-Çakma MİT’çi, süslü sülüye uyguladığım taktiği sana uygulayacam. Parça parça koparıp psikolojini bozacam. Önce seni delirtecem, sonra tedavi edecem.

2-Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar.

3-cem küçük, çakma MİT’çi; bana bir atar yapmıştın sonra tweeti silmiştin ya... Tweette şöyle diyordun: Senin gibilerle uğraşmak benim hayat boyu görevim. Çakma MİT’çi, adaya ne zaman veda etmek istersin? Fakat seni hemen yollamayacağım.

4-Çakma MİT’çi (cem küçük); senin böyle saldırgan olma sebebin, benim duyduğuma göre sen çocukken sevgisiz büyümüşsün. Annen baban bile seni eldivenle seviyormuş. Ancak ben seni ötekileştirmeyecem. Önce seni deli edip sonra da sevgi terapisine alacam.

5-Ben seni sevgi terapisine aldığımda eldivenle sevmeyeceğim. Sana annenden babandan daha çok şefkat göstereceğim. Sen benim gurur kaynağım olacaksın, o benim en iyi hastamdı diyeceğim.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
26°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@