Bu yıl içinde yapılan 10-12-14 yaş ve büyükler kategorileri Türkiye Tenis Federasyonu Tenis Şampiyonalarında bir çok kupayı kazanan Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün lisanslı oyuncuları başarılarına devam ediyor.

Kaan Kocaman Saffet Bozkurt'a verdiği sözü hatırlattı! Kaan Kocaman Saffet Bozkurt'a verdiği sözü hatırlattı!

7-17 Eylül  tarihlerinde Sakarya’da yapılan Türkiye Tenis Federasyonu T200 Masters Tenis Turnuvasında Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün lisanslı oyuncusu Dilek Ketenci 40+ tek kadınlar kategorisinde şampiyon oldu. Final maçında şampiyonaya Yalova’dan katılan Marina Şimşek'i 2-0 mağlup eden Dilek Ketenci böylece önemli bir kupayı daha kulübüne ve Zonguldak'a getirmiş oldu.
Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü Başkanı Çetin Özçep lisanslı oyuncuları Dilek Ketenci'yi bu önemli başarısı nedeniyle kutladı. Başkan Özçep kulüplerinin kurulduğu 1951 yılından beri Zonguldak kentini başarıyla temsil ettiğini,alt yapıdan yetiştirdikleri bir çok oyuncu ve Antrenörün ülkemizin bir çok yerinde hatta yurt dışında bile başarılar kazanmaya devam ettiğini belirterek, tarihi tesislerini de mütevazi kaynaklarıyla sürekli yenileyerek Zonguldak kentine hizmet vermekten çok gururlu olduklarını.” ifade etti.