banner3

banner17

Geleceğin Kömürsporlu futbolcuları yetişiyor

Zonguldak Akademi Spor Kulübü Futbol Okulu geleceğin yıldızlarını Zonguldak Kömürspor’a yetiştiriyor. 
SPOR 13.07.2021, 11:51 13.07.2021, 11:53
1222
Geleceğin Kömürsporlu futbolcuları yetişiyor

Zonguldak’ta birçok minik öğrenciye spor sevgisini aşılayan Zonguldak Akademi Spor Kulübü Futbol Okulu 5-13 yaş grubunun yıldızlarını Zonguldak Kömürspor’a kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.   

Pandemi sonrasında çalışmalarına kaldığı yerden devam eden ve haftanın iki günü 50’nin üzerinde öğrenci ile halı sahada çalışmalarını sürdüren Zonguldak Akademi Spor Kulübü Futbol Okulu antrenörü Nihat Zülfikar ve ekibi, geleceğin yıldızlarını yetiştirmeye devam ederken, bu yıldızları ise Zonguldak Kömürspor’a kazandırmak istiyorlar. 

Yapılan çalışmalar hakkında ve hedeflerini açıklayan Zonguldak Akademi Spor Kulübü Futbol okulu antrenörü Nihat Zülfikar, ‘’5-13 yaş grubumuzla çalışmalarımız sürüyor. Amacımız burada küçük yaş gruplarını Zonguldak Kömürspor’a kazandırmak. Zonguldak Kömürpor’un alt yapısına ve üstüne geleceğin yıldızlarını yetiştirmek. İlk hedefimiz de bu. Öğrencilerimizin daha iyi yerlere gelmesi için yoğun şekilde çalışıyoruz. Özellikle çok yetenekli öğrencilerimiz var, gittikleri turnuvalarda da oynadıkları futbolla da alkışlanıyorlar. Özellikle öğrencilerim büyük sahalara çıktığında Zonguldak bizi izleyecek ve neler yaptığımızı da görecekler’ ’ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
28°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@