banner3

banner17

Eski başkandan sert sözler... "Hakkımı helal etmiyorum"

Zonguldakspor’un şimdiki adıyla (Fenerspor)un eski Kulüp Başkanı Durmuş Kabakçı, sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu.
SPOR 17.06.2021, 15:59 17.06.2021, 16:06
956
Eski başkandan sert sözler... "Hakkımı helal etmiyorum"

Zonguldakspor’un şimdiki adıyla (Fenerspor)un eski Kulüp Başkanı Durmuş Kabakçı, sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu.

Kabakcı, ‘’2003’den sonra Zonguldakspor’u amatör kümeye düşüren ve adını Fenerspor yapanları herkes tanıyor. Tam iddiadan para alacağım zaman sırf para alamayayım diye sigorta ve vergi borçlarını ödememek için bu yola başvuranlara hakkımı helal etmiyorum’’ ifadelerine yer verdi.

Ayrıca Kabakcı, Zonguldak Kömürspor’un 12-13 milyon olan borçları nedeniyle yine zor durumda olduğunu ifade ederken, Zonguldak Kömürspor’u kümeye düşürmeleri ve Kilimli Belediyespor üzerinden devam etmelerini söyledi.

Öte yandan Kabakcı, Zonguldak Kömürspor’un yeni Başkanı olması beklenen Alaattin Kurnaz’a da tavsiyelerde bulundu. 

Kabakcı’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde
HAKKIMI HELAL ETMİYORUM
Zonguldakspor’u kümeye düşürerek adını Fenerspor yapanlara hakkını helal etmediğini belirten Kabbakçı, ‘’2003’den sonra Zonguldakspor’u amatör kümeye düşüren ve adını Fenerspor yapanları herkes tanıyor.  Ben tam iddiadan para alacağım zaman sırf ben para alamayayım diye sigorta ve vergi borçlarını ödememek için bu yola başvuranlara hakkımı helal etmiyorum. Benden önce ölmesinler diyorum’’dedi.

KÖMÜRSPOR’U KÜMEYE DÜŞÜRÜN, KİLİMLİ BELEDİYESPOR İLE DEVAM EDİN
Zonguldak Kömürspor’u kümeye düşürsünler Kilimli Belediyespor ile yola devam edilsin diyen Kabakçı, ‘’Zonguldak kamu oyunda yeni yönetim yeni oluşum diye borçlardan kurtulmak için dışarıdan yönetilen kulübü, yine eski taktiği kullansın takımı amatör kümeye düşürsünler ve Kilimli Belediyespor üzerinden devam etsinler’’dedi. 

KABAKÇI, ALAATTİN KURNAZ’I UYARDI
Zonguldak Kömürspor’un yeni başkanı olması beklenen Alaattin Kurnaz’a da uyarılarda bulunan Kabakçı, ‘’12-13 milyon borçtan bahsediyorlar. Alaattin Kurnaz başkana şimdiden başarılar diliyorum. İşinin çok zor olduğunu eski bir Zonguldakspor kulüp başkanı olarak söylebilirim.  Bu takımı bu hale getirenler pisliklerini temizlesinler. Sıfır borçla kim başkan olacaksa adam gibi teslim etsinler. Alaattin Kurnaz başkan adayına son tavsiyem ise iyi bir yeminli mali müşavir ve iyi bir avukatla tüm hesaplar inceleyerek teslim almasıdır.  Allah yollarını açık etsin gazaları mübarek olsun’ ’ifadelerine yer verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (3)
ALİ ILGAZ DAL 1 ay önce
Bir düşün artık KİLİMLİ BELEDİYE SPOR'un yakasından sizin oyuncağınız değildir koskoca camia
Fatih direl 1 ay önce
KİLİMLİ belediye spor sizin oyuncanız mı?
Zamanın da bazı kişiler zaten isim değisikligi ile KİLİMLİ Belediyesporun geleceği ile oynadı siz hala bu sözleri nasıl söylüyorsunuz...
KİLİMLİSPOR kimsenin oyuncağı degildir..
Gençtürk kenan 1 ay önce
Kilimli spor ne sizin oyuncağınız nede o birilerin oyuncağı artık bu saçmalıktan vaz geçin düşün artık KİLİMLİ SPORUN yakasından Düşün aratık yakamızdan takımımızı size yedirtmeyiz
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
28°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@