banner3

banner17

Beklenen futbol turnuvası başlıyor

Şemsi Denizer Futbol Turnuvası başlıyor
SPOR 29.06.2021, 15:51 29.06.2021, 16:48
147
Beklenen futbol turnuvası başlıyor

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) merhum başkanı Şemsi Denizer adına bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan futbol turnuvası 25 Temmuz’da başlıyor.Eski futbolcu Hacı Kara tarafından GMİS eski başkanı merhum Şemsi Denizer anısına bu yıl 8’incisi düzenlenen futbol turnuvasının 8’incisi 25 Temmuz’da Fener Sahası’nda başlayacak. COVİD-19 pandemisi nedeniyle geçtiğimiz sene yapılamayan turnuvanın bu sene yapılacak olması ise futbolseverlerde büyük heyecan yarattı. 
Uğradığı silahlı saldırı sonucunda 6 Ağustos 1999’da hayatını kaybeden Şemsi Denizer’in adını yaşatmak amacıyla düzenlenen futbol turnuvası gençler ve veteranlar kategorilerinde gerçekleşecek.  Fener Sahası’nın ev sahipliğini yapacağı futbol turnuvasının açılışını ise Zonguldak milletvekilleri yapacak. 
Turnuvayı organize eden Hacı Kara, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Pandemi nedeniyle geçtiğimiz sene yapamamıştık turnuvayı. Temmuz’un 25’inde başlatıyoruz. Katılan takımlar var. Herkesi spor yaptırmaya çalışıyoruz. Şemsi Denizer Turnuvası her zamanki gibi güzel olacak. Geleneksel bir turnuva. Herkesin katılmasını bekliyoruz. Önemli olan bizim sapor yapmamız ve Başkan Şemsi Denizer’i yaşatmamız.”dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
27°
açık
Gelişmelerden Haberdar Olun
@