Düzce 81 Yıldızspor ile Sakarya Karasuspor müsabakası sonrası gerginlik yaşandı! Düzce 81 Yıldızspor ile Sakarya Karasuspor müsabakası sonrası gerginlik yaşandı!
Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, 31 Mart'ta yapılacak mahalli idareler seçimleri öncesinde seçim ziyaretlerini sürdürüyor. 
Seçim ziyaretleri kapmasında Başkan Alan, Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu (ASKF)  ziyaret etti. 
Ziyarette Başkan Alan’ı ASKF Başkanı Kemal Demir, İl Futbol Temsilcisi Metin Malkoç,  Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tuna ve yönetim kapıda karşıladı.
Ziyarette Başkan Alan ve ASKF yönetimi spor hakkında sohbet ederken, Başkan Kemal Demir, Başkan Alan’a Amatör Spor Kulüpleri’ne verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederek seçimlerde başarı diledi.
Başkan Alan; “Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı  Kemal Demir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik. Sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edecek, çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdüreceğiz. Misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum“ dedi.
Editör: Şeyma Kaya