Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt , Kdz Ereğli’de Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi adayları; Ali Kemal Karaca, Hüseyin Engin Temel, Ahmet Eyrilmez, Erol Özsoy, Sinan Durdu ve Alaattin Şen ile köy ziyaretlerine devam ediyor.
Yükselen bir grafikte ziyaretlerine devam eden İl Genel Meclis Üyesi adayları; E.Sofular, Hasankahyalar, Elmacı, Tepeören, Cemaller, Sarıkaya, Yeşilköy, Toyfanlı, Artıklar, Üveyikli, Çamlıbel, Ormanlı, Esenler, Topallı, Ova, Ramazanlı, Çevlik, Soğanlı Yörük, Pınarcık ve Aydınlar Köyünde talepleri gerçekleştirecek kişilerin doğrudan kendileri olduğunu belittiler.
Köy ziyaretleri kapsamında Milletvekili Saffet Bozkurt köyler için gece gündüz demeden sorunları gidermeye çalıştıklarını söyledi. Köylerde birçok sorunu giderdiklerini belirten Bozkurt; "'El Ele Gönül Gönüle Başaracağız' vizyonumuzla başarmaya devam edeceğiz. Köyümüzün her türlü istek ve talepleri daima bizlerde görev aşkı ile devam edecektir. Bizler de kendilerine; "Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır" dedik ve birlik ve beraberligimize bir kez daha ışık olduk. Köylerimizde yol , su ve kanalizasyon gibi temel sorunlar bitmiştir. Hizmet Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarımızla gelir, tam desteklerinizi bekliyorum" dedi.
Köy ziyaretlerinde kendilerini müthiş kalabalıkla karşılayan vatandaşlara teşekkürlerini sunan Kdz Ereğli Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi adayları; Ali Kemal Karaca, Hüseyin Engin Temel, Ahmet Eyrilmez, Erol Özsoy, Sinan Durdu ve Alaattin Şen gece gündüz demeden köyler için var olduklarını belirttiler.
Meclis Üyesi adayları Ali Kemal Karaca, Hüseyin Engin Temel özetle şunları kaydetti; "Köylerimizden gelen taleplerde özellikle asfalt, yol ve köy konağı gibi taleplerde hep yardımcı olduk, biz söz verdiğimiz zaman yapan ekibiz. Bunları da yapılan hizmetlerden ötürü biliyorsunuz. Ak Parti öncesi Ereğli’nin köylerinin çoğunluğu yürünülecek halde değildi. Susuzluk vardı, alt yapı sorunlarımız vardı, ulaşımda ve iletişimde bölge halkımıza çağ atlattık. Sizler bize destek verin, bizler de size artık sosyal projelerle hizmetlerimizi çok daha güçlü bir şekilde sürdürmek istiyoruz. Bizleri köylerimizde bu denli sıcak ve samimi bir şekilde bağrına basarak ağırladığınız için şükranlarımızı sunuyoruz."

Belediye Meclis Üyesi Koray İşeri'nin acı günü! Belediye Meclis Üyesi Koray İşeri'nin acı günü!

Editör: Tuğçe Atalar