Özcan Ulupınar Devrek Belediyespor'a prim sözü verdi! Özcan Ulupınar Devrek Belediyespor'a prim sözü verdi!
TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta ligde kalma savaşı veren temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’da Basın sözcüsü Şükrü Öztürk, taraftara ve şehrin önde gelenlerine seslendi.
Öztürk, ligde kalma adına 6 Mart Çarşamba günü saat 14.00’da Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda oynanacak olan Nazilli Belediyespor maçında Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu,  İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve adayları, il ve İlçe Başkanlarını, tüm siyasi temsilcileri olmak üzere tüm Zonguldak’ı maça davet etti.
Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde: 06/03/2024 Çarşamba günü saat 14.00’da oynanacak olan Nazilli Belediyepor karşılaşması takımımız için hayati önem taşımaktadır. Bu maça sayın Valimizi, Emniyet Müdürümüzü, Belediye Başkanımızı, tüm siyasi parti temsilcilerini ve bu takıma gönül veren tüm sporseverleri hafta içi hafta sonu demeden desteklemeye davet ediyoruz. Bu savaş hepimizin. Şehrimizin onuru, şerefi için tüm maçlarımızda herkesi yanımızda görmek istiyoruz”dedi.
Editör: Şeyma Kaya