Vatandaş tepkili! "1 haftadır sular yok nerede Belediye?" Vatandaş tepkili! "1 haftadır sular yok nerede Belediye?"
Ereğli Kömür Havzası Amelebirliği Biriktirme ve Yardımlaşma Sandığı seçimlerinde Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda oy kullanma işlemi sona erdi.  7 ayrı seçim bölgesinde Merkez Yönetim Kurulu İşçi temsilcileri ve Şube Yönetim Kurulu İşçi temsilcileri adayları sandıktan çıkacak isimleri bekliyor.
Açılan sandıklarda:
TTK Merkez Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliğine Uğur Kahraman seçildi.
Üzülmez Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliğine Cüney Özfidan seçildi.
Amasra Merkez Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliğine Timur Yüksel seçildi.
Karadon Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliğine Korhan Boz seçildi.
Gelik Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliğine Şaban Karacaoğlu seçildi.
Armutçuk Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliğine Muhammed Kahraman seçildi.
Amasra Merkez Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Timur Yüksel
Yasin Sagay
Amasra Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Eyüp Doğan
Muharrem Çakar
Tülay Yönel
 
Armutcuk Merkez Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Ertuğrul Yılmaz
Metin Artırmak
Şaban Üstün
Armutcuk Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
İsmail Önder
Mehmet Demircan
Muhammet Kahraman
Orhan Yiğit
Soner Arslan
Gelik Merkez Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Adem Aydeniz
Serkan Günay
Gelik Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
İspanyol Kazancı
Serkan Karaustaoğlu
Sinan Civelek
Şaban Karacaoğlu
Karadon Merkez Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Cengiz Abalı
Savaş Arslantor
Volkan Yıldız
Karadon Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Ayhan Arslan
Caner Uyar
Emin Fidan
Eyüp Arslan
Korhan Boz
Serkan Akcacık
Kozlu Merkez Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Adem Korkmaz
Harun Karakuş
Mehmet Yelkenci
Ramazan Aktepe
Şenol Gültekin
Turgut Ören
Kozlu Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Bayar Baştan
Mustafa Aydoğan
Recep Şahin
Salih Atmacı
Şaban Ocakcı
Turhan Çetinkılıç
Merkez Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Serkan Tepebaşı
Merkez Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Ramazan Çayır
Remzi Atmaca
Uğur Kahraman
Üzülmez Merkez Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Ertan Akdoğan
Okan Açıkgöz
Osman Tutkun
 
Üzülmez Şube Yönetim Kurulu İşçi Temsilciliği
Ahmet Kuyümcü
Armağan Atakul
Cüneyt Özfidan
İsmail Köseoğlu
Tanju Bahadır