Karabük İdmanyurdu hedef büyüttü! Güçlü yönetim güçlü kadro! Karabük İdmanyurdu hedef büyüttü! Güçlü yönetim güçlü kadro!
CHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, Ak Parti milletvekilleri Zonguldak Kömürspor yürüyüşe neden katılmadığı konusunda açıklama yaptı.  Zaimoğlu; "AK Parti Milletvekilleri siz boşuna yürüyorsunuz demişler diye düşünüyorum. Zonguldak Kömürspor haksız küme düştü.
Osman Zaimoğlu, Zonguldak Kömürspor kararını bildikleri için AK Parti milletvekilleri boşuna gelmemişler yürüyüşe derken, Zonguldak Kömürspor’un da haksız yere küme düştüğünü söyledi.
Zaimoğlu’nun açıklaması şu şekilde:
“Zonguldak Kömürspor kararını bildikleri için AK Parti milletvekilleri boşuna gelmemişler yürüyüşe. AK Parti Milletvekilleri siz boşuna yürüyorsunuz demişler diye düşünüyorum. Zonguldak Kömürspor haksız küme düştü. Bu zamana kadar Zonguldak’a ne verdiniz? Biz Zonguldak’a şu kadar işçi aldık diyin. Ayıptır günahtır. Sizinde burada akrabalığınız var. TTK’nın üzerinden oyunlar oynamayın. Engelleyin bizde sizin yanınızda olalım. Hiç kimse Zonguldak’ı Ankara yollarında yürümek zorunda bırakmasın. Zonguldak’ın değerleri ile oynandığı takdirde demokratik bir refleks yapılacağını biliyorsunuz. Bu işi kapatalım. Yanlıştan dönelim” dedi.