Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 55 belediye başkan adayını açıkladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz; " Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 7. etap olarak adaylıkları kesinleşen 2 Büyükşehir İlçe, 53 İlçe Belediye Başkan Adayımızın isim listesi aşağıdadır. " dedi.

1

KAHRAMANMARAŞ/ ÇAĞLAYANCERİT

BÜYÜKŞEHİR İLÇE

HASAN ONARAN

2

MUĞLA/ FETHİYE

BÜYÜKŞEHİR İLÇE

MUHAMMET KÖKTEN

3

ÇORUM/MECİTÖZÜ

İLÇE

OKAN ARIK

4

ÇORUM/ORTAKÖY

İLÇE

RAMAZAN ÖNCÜL

5

ÇORUM/ OĞUZLAR

İLÇE

ALİ YARBAŞI

6

AĞRI/ ELEŞKİRT

İLÇE

FESİH KÖSEN

7

AĞRI/ PATNOS

İLÇE

BİLAL ŞİMŞEK

8

AĞRI/ TAŞLIÇAY

İLÇE

HÂKİM TAŞDEMİR

9

BİLECİK/ BOZÜYÜK

İLÇE

BAHADIR ÇETİN

10

BİLECİK/ GÖLPAZARI

İLÇE

İBRAHİM CEBECİ

11

BİLECİK/ İNHİSAR

İLÇE

ABDULLAH TÖRENCİ

12

BİLECİK/ OSMANELİ

İLÇE

ÖMER OYAR

13

BİLECİK/ PAZARYERİ

İLÇE

GÖKHAN DEĞİRMEN

14

BİLECİK/ SÖĞÜT

İLÇE

İSMET SEVER

15

BİLECİK/ YENİPAZAR

İLÇE

İLHAN ÖZDEN

16

HAKKÂRİ/ ÇUKURCA

İLÇE

NACİ SEVİNÇ

17

HAKKÂRİ/ DERECİK 

İLÇE

ERKAN KAYA

18

HAKKÂRİ/ ŞEMDİNLİ

İLÇE

HALİM YILDIRIM

19

IĞDIR/ ARALIK

İLÇE

ÜMİT OK

20

IĞDIR/ KARAKOYUNLU

İLÇE

BAYRAM ALİ BALLI

21

IĞDIR/ TUZLUCA

İLÇE

SİNAN KELAT

22

ISPARTA/ ŞAKİRKARAAĞAÇ

İLÇE

Maden şehitleri için tırmandılar! Maden şehitleri için tırmandılar!

MEVLÜT KARATAŞ

23

ISPARTA/ ULUBORLU

İLÇE

GÜLER KÜÇÜKEROĞLU

24

ISPARTA/ YENİŞARBADEMLİ

İLÇE

MEVLÜT BAYSAL

25

KASTAMONU/ DADAY

İLÇE

NECMETTİN PİRCİ

26

KIRKLARELİ/ KOFÇAZ

İLÇE

LEVENT ŞENOL

27

MUŞ/ BULANIK

İLÇE

KASIM ÖZENÇ

28

MUŞ/ HASKÖY

İLÇE

CEMAL ORBAY

29

MUŞ/ KORKUT

İLÇE

MEHMET ALİ SÖYLEMEZ

30

MUŞ/ MALAZGİRT

İLÇE

MUSTAFA YILDIRIM

31

MUŞ/ VARTO

İLÇE

SERACEDDİN SOLHAN

32

SİİRT/ BAYKAN

İLÇE

ABDURRAHMAN DİLMAÇ

33

SİİRT/ ERUH

İLÇE

TAHİR KESKİN

34

SİİRT/ KURTALAN

İLÇE

KAMURAN SÖZUNCU

35

SİİRT/ PERVARİ

İLÇE

ALİ BATUR

36

SİİRT/ ŞİRVAN

İLÇE

ERTUNÇ ENSARİOĞLU

37

SİİRT/ TİLLO

İLÇE

ADİL ALKIN

38

SİNOP/ ERFELEK

İLÇE

FERHAT KÖKLÜ

39

SİNOP/ GERZE

İLÇE

MUSTAFA ÖZ

40

SİNOP/ TÜRKELİ

İLÇE

SATI GÜREL

41

SİVAS/ ULAŞ

İLÇE

TURAN İLBEY

42

ŞIRNAK/ BEYTÜŞŞEBAP

İLÇE

MAZLUM GÜLER

43

ŞIRNAK/ GÜÇLÜKONAK

İLÇE

NAZMİ YILMAZ

44

ŞIRNAK/ İDİL

İLÇE

BÜLENT ŞEKİRDEN

45

ŞIRNAK/ SİLOPİ

İLÇE

MEHMET KARAHANLI

46

ŞIRNAK/ ULUDERE

İLÇE

NAZMİ AKYÜREK

47

TUNCELİ/ ÇEMİŞGEZEK

İLÇE

HASAN HAYRİ KANDU

48

TUNCELİ/ HOZAT

İLÇE

TAYYAR ORHAN

49

TUNCELİ/ MAZGİRT

İLÇE

NİYAZİ KORKMAZ

50

TUNCELİ/ NAZIMİYE

İLÇE

CANER TURMUŞ

51

TUNCELİ/ OVACIK

İLÇE

KAMİL ARSLAN

52

TUNCELİ/ PERTEK

İLÇE

İRFAN SAĞLIYAN

53

TUNCELİ/ PÜLÜMÜR

İLÇE

ASIM KOÇOĞLU

54

ZONGULDAK/ KİLİMLİ

İLÇE

SERDAR YARALI

55

ZONGULDAK/ KOZLU

İLÇE

MUHAMMET ÖZDEMİR