Son yıllarda üst düzey telefon segmentinde piyasadaki payını artırmayı başaran Samsung, önümüzdeki günlerde yeni amiral gemisi serisi Galaxy S23’ü tanıtacak. Yaşanan son gelişmeler, telefonların kamera çerçevesine sahip olmayacağının açık bir göstergesi.

Akıllı telefon dünyasının popüler sızıntı kaynaklarından olan Roland Quandt, Galaxy S23'ün resmi basın görsellerini sızdırmayı başardı. Fotoğraflara baktığımızda, Galaxy S23 ailesinde kamera çerçevesi olmayacağını artık çok net bir şekilde görüyoruz.

Yeni Görüntüler

1-10

Paylaşılan görseller, Galaxy S23 kamera çıkıntılarının minimal düzeyde olacağını gözler önüne seriyor. Ayrıca Samsung Galaxy S23 ile ilgili daha eski sızıntılarda da görüldüğü gibi telefonun dört farklı renk seçeneği olacak.

2-16

Geçtiğimiz günlerde ise Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra modellerinin arka kamera kurulumları ve tasarımlarını gözler önüne seren paylaşımlar yapılmıştı. Galaxy S23 ve S23+, birbiriyle neredeyse aynı tasarımı taşıyacak.

Samsung tarafından yapılan açıklamalara göre yılın ilk Galaxy Unpacked etkinliği 1 Şubat saat 21:00'de gerçekleştirilecek. Etkinlikte, bu telefonları tüm detayları ile tanıyacağız.