Kdz. Ereğli Belediyespor’un, Bartınspor ile oynayacağı karşılaşmayı Ankara Bölgesi hakemlerinden Ali Artun Özdemir yönetecek.

Özdemir’in yardımcılıklarını ise Ayberk Yalçınkaya ve Mustafa Pelit yapacak.  Karşılaşmanın 4. Hakemi ise Emre Han Efeakdoğan olarak belirlendi. 

Eflatun-beyazlı temsilcimiz kendi saha ve seyircisi önünde Bartınspor’u devirmesi halinde Ziraat Türkiye Kupası’nda bir üst tura yükselecek. 

Zonguldak Kömürspor hocası Muhammet Şaffak kalp krizi geçirdi! Zonguldak Kömürspor hocası Muhammet Şaffak kalp krizi geçirdi!

Bu önemli karşılaşma ise 17 Eylül Pazar günü saat 15:00’da Şehit Vefa Karakurdu Stadı’nda oynanacak.  

TFF Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre tamamı 17 Eylül Pazar günü oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası ön eleme maçlarını yönetecek hakemler şu şekilde. 

Saat: 14:30 7 Aralık Stadı, Kilis Belediyespor- Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniv. G.S.K. (Hakem: Güney Güneylioğlu)

Saat: 14:30 Cizre Hamit Özalp Stadı, Şırnak İdman Yurduspor- Mazıdağı Fosfat Spor (Hakem:  Onur Sakman)

Saat: 14:30 Bingöl Şehir Stadı, 12 Bingölspor- Meskan Ölmez Madencilik Hakkari Zapspor (Hakem:  Bakır Aslan)

Saat: 14:30  Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı, Doğubayazıtspor-Serhat Ardahanspor (Hakem: Bülent Berkay)

Saat: 14:30 Tunceli Atatürk,  Dersimspor- Kars 36spor (Hakem:  Turan Çakıl)

Saat: 15:00 Çarşamba Stadı, Çarşambaspor-Boyabat 1868 (Hakem:  Miraç Yıldırım)

Saat: 15:00 Şehit Vefa Karakurt Stadı, Kdz. Ereğli Belediyespor- Bartınspor (Hakem: Ali Artun Özdemir)

Saat: 15:00 Sincan 15 Temmuz Milli Birlik Stadı, Sincan Belediyespor-  Yozgat Belediyesi Bozospor (Hakem: Bekir Doğan)

Saat: 15:00 Kumluca İlçe Stadı,  Kumluca Belediyespor-Niğde Belediyespor (Hakem:Alihan Çalıkuşu)

Saat: 15:30 İhsaniye İlçe Stadı, Gölcükspor-Gebzespor (Hakem: Yunus Aytekin Atabek)

Saat: 15:30 General Basri Saran Stadı, Çorluspor 1947-Altınova Belediyespor (Hakem: Taner Çakır)

Saat: 15:30 Muradiye Futbol Sahası, Yunus Emre Belediyespor-Burhaniye Belediyespor (Hakem: Anıl Şen)

Saat: 15:30 Söke İlçe Stadı, Söke Belediyespor-Bigaspor (Hakem: Cihan Yurdagül)

Saat: 15:30 Şeyh Edebali Üniversite Sahası, Bilecik 1969spor- Çankırı Saray 18spor Hakem: Nevzat Okat)