Ziyarette Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir, Muhammet Avcı' ya  ismi yazılı 67 numaralı kırmızı- Lacivertli forma hediye etti.

ÖZTÜRK: "SIKINTILARIMIZI DİLE GETİRMEYE GELDİK"
Ziyarette konuşan Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk:"Başkanımız Sayın Muammer Başkanımıza hayırlı olsun ziyareti yapmak istedik. Gerek başkanımızın yoğunluğu gerek bizim yoğunluğumuz nedeniyle bugün böyle bir ziyaret yapmayı planladık. Biliyorsunuz bu hafta başında emniyet müdürümüz de ziyaret etmiştik hem başkanımıza bir hayırlı olsun ziyareti hem de sıkıntılarımızı dile getirmeye geldik. Bu konuda başkanımız da sağ olsun bizi kabul etti biz bu anlamda Zonguldakspor kulübü olarak teşekkür ediyoruz,. "dedi

AVCI: Z. KÖMÜRSPOR BİZİM ORTAK SEVDAMIZ" 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dike getiren Ak Parti İl Başkanı Muammer Avcı, “Zonguldak Kömürsporumuz bugün gündemimiz. ben öncelikle bugün kabri başında andığımız ve 20 Ocak 1989 tarihinde hakkın rahmetine kavuşan merhum Muzaffer Badıllıoğlu büyüğümüze öncelikle Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun. Ve yine burada asıl bulunmamız  nedeni olan Zonguldak Kömürspor kulübümüzde alakalı bizim düşüncemiz şöyle. Biz biliyoruz ki Zonguldak Kömürspor bizim için ortak sevdamız her yerden her kademeden yediden 77’ye Zonguldaklı herkesin sevdası olan bir Zonguldak Kömürspor ve bunun dışında Zonguldak Kömürsporumuz olan sevdaları biz yakınen biliyoruz. Yine gurbetçi vatandaşlarımızın Zonguldak Kömürsporumuz olan sevdasını biliyoruz ve bütün arzumuz bütün temennimiz şu anda Zonguldak Kömürsporumuzun bulunduğu konumu play-off takımları arasında yerini bir an önce alması ve bir üst lige çıkması noktasındaki düşüncemiz. Hocamımızın kararlılığını azmini görüyoruz bizlerde siyaseten elimizden ne gelirse bu alanda gerekli adımları atmaya hazır olduğumuzu burada bir kez daha beyan etmek istiyorum."dedi.