ZOKEV 2023 Ödülleri açıklandı ZOKEV 2023 Ödülleri açıklandı
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ak parti Kdz Ereğli ilçe Başkanı Muhammet Mücahit Andiç Yönetim listesi belli oldu. Ak Parti Karadeniz Ereğli Yönetim listesi şu isimlerden oluşuyor;
1                            M. MÜCAHİT ANDİÇ               AVUKAT             
2                            ANIL ERDOĞAN                      ESNAF 
3                            AYDIN ERCAN                        EMEKLİ
4                            CELAL ZEYBEK                      ESNAF 
5                            ELİF CEBEPCİ                         MİMAR               
6                            EMRE TANYILDIZ                    ESNAF 
7                            FERŞAT DOĞAN                       ESNAF 
8                            FURKAN YILMAZ                     MÜHENDİS       
9                            HASAN SOLMAZ                       ESNAF 
10                          KEMAL DEMİRTAŞ                     ESNAF 
11                          MEHMET YİĞİTOĞLU                  ESNAF 
12                          MERYEM BETÜL DEMİRAY       MİMAR               
13                          MUAMMER DURMAZ                  ESNAF 
14                          MUHAMMET ALTINBAŞ             ESNAF 
15                          MURAT DOĞAN                           ESNAF 
16                          MURAT KÜÇÜK                            ESNAF 
17                          NECATİ AKDENİZ                         EMEKLİ
18                          NURİYE TOPALOĞLU                 EV HANIMI        
19                          NUSRET BURAK ÖZTÜRK          AVUKAT             
20                          REMZİ KORKMAZ                        ESNAF 
21                          RIZA AKDOĞAN                            ESNAF 
22                          RÜMEYSA KORKMAZ                 AVUKAT             
23                          SALİH ERGÜR                             ESNAF 
24                          SELAHATTİN CAN YALÇIN       AVUKAT             
25                          ŞAHİN ÇAKIR                              Serbest/Özel    
26                          TALİP SEYHAN                           ESNAF 
27                          SAİME DEMİRBAŞ KELEŞ         BİOLOG              
28                          YILMAZ TÜRKOĞLU                   ESNAF 
29                          ZELKİF ÖZTÜRK                          ESNAF 
30                          ZÜLKÜF KİBAR                           ESNAF