Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, kapılarını kentteki özel çocuklara açtı. Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde ilçedeki özel kurumlarda eğitim gören özel bireyler bir günlüğüne itfaiyeci oldu.

Bin 183 yaşındaki ağacı kestiler! Engin Zaman çalışmaları durdurttu! Bin 183 yaşındaki ağacı kestiler! Engin Zaman çalışmaları durdurttu!

İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş, İtfaiye Merkez İstasyonu’nda ağırladığı özel bireylerle yakından ilgilendi, itfaiyenin çalışmaları hakkında sunum yaptı. İtfaiye Amirleri Burak Demirören ve Mehmet Ali Demirkol’un kontrolünde itfaiye erleri ve özel bireyler bir de yangın tatbikatı gerçekleştirdi.

Özel bireyler, gelen ihbarlar üzerine olay yerini intikal heyecanını itfaiye erleriyle birlikte yaşadı. Günün sonunda İtfaiye Müdürlüğü, özel itfaiyecilere mantı ikramında bulundu.Bir 7 kişi, ambulans ve yazı görseli olabilirBir 3 kişi, ambulans ve yazı görseli olabilirBir 16 kişi ve yazı görseli olabilirBir 9 kişi, ambulans ve yazı görseli olabilirBir 13 kişi ve yazı görseli olabilir

Editör: Bekir Ekici