banner3

banner17

Önce bıçakladı... Sonra tehdit etti...

Boşanmak üzere olduğu eşi ve ailesi genç kadını tehdit etti...
Kdz Ereğli 28.06.2021, 17:23 28.06.2021, 17:34
224
Önce bıçakladı... Sonra tehdit etti...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde ailesi ile gezmekte olan kadın, boşanma aşamasındaki eşinin ailesi tarafından tehdit edildi. KADES ihbarında bulunan kadının yardımına polis ekipleri koştu.
Olay, ilçe merkezi Müftü Mahallesi Devrim Bulvarı üzerinde meydana geldi. Geçtiğimiz günlerde Ş.Ö. isimli kadın, eşi M.Ö. tarafından bıçaklandı. Ş.Ö. hastanedeki tedavisinin ardından taburcu olurken, eş M.Ö. ise emniyetteki işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Ş.Ö. olayın ardından eşi M.Ö.’ye boşanma davası açtı. Ş.Ö. bugün ailesi ile birlikte gezerken kayınpederi tarafından tehdit edildi. Bunun üzerine Ş.Ö., KADES ihbarı ile polis ekiplerini harekete geçirdi. Eşi M.Ö. ve kayınpederi haklarında uzaklaştırma kararı olduğu öğrenildi. İddiaya göre gelinini takip eden kayınpeder, Ş.Ö.’ye boşanma davası açması üzerine tehdit etti.
Polis ekiplerinin olay yerine gelmesi üzerine tehdit eden kayınpeder gözaltına alınırken, Ş.Ö. ve ailesi de tedirginlik yaşadı. Polis ekipleri Ş.Ö’nün ifadesini alırken, ailesi de şikayetçi oldu.
Boşanma davası açan kadının akrabası, Ş.Ö.’yü ölümle tehdit ettiğini söyledi. Yaşanan olayla ilgili açıklama yapan Mehmet Demircan, “Eski eşi tarafından boşanma istemedikleri için davacı bayana şiddet ve tehdit uygulanıyor. Ailesi, uzaklaştırmaları olmalarına rağmen tehdit ettiler. Seni polis bile alamaz elimizden, şunu yapamaz, bunu yapamaz. Senin ölümün benim elimden olacak. Şuanda boşanma davaları devam ediyor. Daha önce eski eşi tarafından bıçaklandı. Şuanda cezaevinde, bugün de KADES ihbarı üzerine polis çağırıldı.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
30°
açık
Gelişmelerden Haberdar Olun
@