Zonguldak Yeşil Mahalle'de yangın! Zonguldak Yeşil Mahalle'de yangın!
Zonguldak Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, yeni dönem için iddialı konuştu. "Terk edilen değil tercih edilen Kilimli” sloganıyla çıktıkları yolda vites yükselttiklerini belirten Altun, Kilimlililere teşekkür etti.
Altun açıklamasında şöyle dedi;
"2019 yılında Kilimli'mize hizmet etmek için Belediye Başkan Aday Adaylığı açıklamamı yaparken kamuoyu ile ilk defa paylaşmış olduğum sloganımız  "Terk Edilen Değil! Tercih Edilen Kilimli” bugün bir kez daha anlam kazanmıştır.
Sizlerin teveccühüyle belediye başkanlığı yaptığım süre içerisinde, hızla gelişen ve değişen Kilimli'mizin nüfusunun hızla artmasında yapılan sahil yolumuzun büyük bir etkisinin olmasının yanında belediyemizin sunduğu hizmet ve çalışmalar da önemli bir rol oynamış ilçemiz bir cazibe merkezi haline gelmiştir. İlçemizin nüfusu 10 yılın ardından ilk defa artmış ve 20.316 olmuştur.
Şunu da belirtmek isterim ki, bu daha bir başlangıçtır. Sizlerin de destekleriyle önümüzdeki dönemde "Adım adım ileri, yeni yüzyıl yeni Kilimli" parolasıyla Cumhuriyetimizin 100. yılında ilçemizin bu yükselen ivmesini devam ettirecek, Zonguldak'ta 25 belediye içerisinde nüfusunu en çok arttıran dördüncü belediye olmanın gururunu ve onurunu başka kulvarlarda da yaşayacağız. Bu vesile ile bu başarımızda emeği geçen başta siz değerli Kilimli halkı olmak üzere, Sayın Cumhurbaşkanımıza, bakanlarımıza, milletvekillerimize, teşkilatlarımıza ve değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum."