Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir ve TOBB Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu yeni başkanı Hikmet Yılmaz tarafından Nurcan Abay’a plaket takdim edildi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, “ TOBB Kadın Girişimciler Kurulu  2007 yılında TOBB Başkanımız M.RifatHisarcıklıoğlu’nun vizyonu ile oluşturuldu. Amacı kadınların iş dünyasında önünü açmak, kadınların girişimci olmasının önündeki engelleri kaldırmak ve hep birlikte ekonomimizi büyütmek. 2007 yılından bu yana çok önemli mesafeler alındı. İlimizde de Nurcan Abay başkanımızın liderliğinde bir çok güzel işe imza atıldı.

Ben kendisine iş dünyamıza katkıları için teşekkür ediyorum. Kendisi ile bir iş insanı olarak çalışmaya devam edeceğiz. Yeni Başkanımız Hikmet Yılmaz’a başarılar diliyorum. Nurcan Hanımın bıraktığı yerden bayrağı daha yukarılara taşıma gayreti içerisinde olacak. Daha önce olduğu gibi biz de kadın girişimcilerimize her konuda destek olacağız.

Hakan Taşıyan Zonguldak’ta! Hakan Taşıyan Zonguldak’ta!

İlimizde kadınların daha fazla istihdamda yer alması, girişimci olması ve kadınların toplumdaki yerinin daha da güçlenmesi için var gücümüzle çalışacağız “ dedi.