Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, 19 Ekim muhtarlar gününü nedeni ile muhtarlar ile bir araya gelerek, "Göreve geldiğimiz andan itibaren uyum içinde çalıştığımız muhtarlarımızla, birlik ve beraberliğimiz her zaman devam edecek. Bu duygu ve düşüncelerle yerel yönetimde en önemli paydaşlarımız olan değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi

Zonguldak'ta fenomen otobüs şoförü Serenay Göç'e yaptığı kazada ‘hız’ cezası! Zonguldak'ta fenomen otobüs şoförü Serenay Göç'e yaptığı kazada ‘hız’ cezası!

Öztürk'ün açıklaması şu şekilde;"Muhtarlık müessesesi yerel yönetimin çekirdeği, muhtarlar ise halkın taleplerini yerine getiren, genel ve yerel sorunlarının ilgili kuruluşlara iletilmesinden sorumlu kişidir. Toplumda çok önemli işlevleri olan ve yerel yönetimin temel taşlarından biri olan muhtarlık müessesesi, vatandaş ile yöneticiler arasında köprü vazifesi görmektedir. Muhtarlarımızla birlikte , ilçemiz için, hemşehrilerimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Gökçebey Belediyesi olarak bizler hemşehrilerimizin ve muhtarlarımızın dile getirdikleri talepleri yerine getirmek, sorunlarını çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin kaliteli ve doğru hizmet alması, ilçemizin mutluluğunu ve huzurunu en üst seviyeye çıkartacak. Göreve geldiğimiz andan itibaren uyum içinde çalıştığımız muhtarlarımızla, birlik ve beraberliğimiz her zaman devam edecek. Bu duygu ve düşüncelerle yerel yönetimde en önemli paydaşlarımız olan değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum."