Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğ Ertuğrul, Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilen, CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz'ı sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile tebrik etti. Ertuğrul, Yavuzyılmaz için, 'Zonguldak'ın gururu, yol arkadaşım' ifadelerini kullandı. 

Zonguldak'ın gurur oldular! Polestar takımı Tenknofest'te zirvede! Zonguldak'ın gurur oldular! Polestar takımı Tenknofest'te zirvede!

Ertuğrul'un paylaşımı şu şekilde; "Parti meclisi toplantımızın ardından, Merkez Yürütme Kurulu ile Yüksek Disiplin Kurulu kadroları belirlendi. Şehrimizin gururu, yol arkadaşım, Enerji ve Tabii Kaynaklardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Sn. Deniz Yavuzyılmaz’ı ve tüm yol arkadaşlarımızı ayrı ayrı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Merkez Yürütme Kurulu üyelerimiz, Türkiyemize ve Zonguldakımıza hayırlı olsun. Yeni parti yönetimimizle birlikte kararlılıkla yürüteceğimiz mücadelemizde önce yerelde sonra genelde partimizi iktidara taşıyacağız."