Belediye Başkanı Vedat Öztürk belediye çalışanlarının emeklerinin yok sayıldığını belirterek Gökçebey için yaptıklarını tek tek açıkladı.

Öztürk'ün paylaşımı şu şekilde;

Gökçebey denince akla yaşayanlarının mutlu olduğu her türlü sosyal ve kültürel imkanlardan faydalanabildiği temiz ve güvenli gençlerimizin iş imkanı bulabildiği bir ilçeyi hafızalara yer etmek hedefimiz.Bunu her zaman dile getirdik ve de getirmeye devam edeceğiz. Bir sevdadır belediyecilik gönülle olur, sevgiyle olur, mütevazilikle olur. Bazen ailenden, bazen sağlığından feragat etmekle olur. Bizler neredeyse günümüzün tamamını, Gökçebey için bir taş daha nasıl koyabiliriz düşüncesi içerisinde geçirmekteyiz. İnşaAllah bu çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.

Geçtiğimiz günlerde iktidar partisinin ilçe başkanının, sosyal medya hesabından paylaştığı, sel ‘’ Gökçebey’ in Kaderi değildir ‘’ başlıklı paylaşımında bizlerin yani, tüm emekçi belediye çalışanlarının cefakarca çalışmalarını emeklerini hiçe sayarak Gökçebey Belediyesi’ nin yanlış yapılanması ve hatalı alt yapı uygulamaları sonuncunda ilçemizde sel afetinin meydana geldiğini, geçmiş yıllarda bu konu hakkında hiçbir çalışma yapmadığımız gibi şu anda, hiçbir çalışmamızın olmadığını, hiçbir girişimimizin bulunmadığını ifade etmiştir.

Bu söylemler çok kıymetli Gökçebey halkını yanıltmaktan öteye geçmeyen maksadı belli olan bir paylaşımdır. Amaç Gökçebey Belediyesini yıpratmak ve itibarsızlaştırmaktır. bU itibarsızlaştırma, sizleri yanıltma paylaşımına tarihleri ile paylaşacağımız resmi yazışmalarımızla cevap vermek istiyoruz.

Bizler, geçmişte Gökçebeyimize ne kadar hizmet verdiysek gelecekte de her geçen gün artırarak hizmetlerimize devam edeceğiz.Bizlerin ne kadar özverili olduğunu değerli Gökçebey halkı zaten bilmekte.

Ak Parti'de Ereğli ve Gökçebey için temayül yapıldı! Ak Parti'de Ereğli ve Gökçebey için temayül yapıldı!

Her şey Gökçebey için Azim Varsa Çözüm de Vardır.

“Söz uçar yazı kalır”

26.08.2021-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

11.01.202-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

13.09.2022-Zonguldak Valiliğine

DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

Gökçebey Kaymakamlığına

Zonguldak İl Afet ve Acil Müdürlüğüne

12.07.2023-Zonguldak Valiliğine

DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

Gökçebey Kaymakamlığına

08.08.2023-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne