Konu ile ilgili düşüncelerini sosyal medya hesabından aktaran CHP eski Merkez İlçe Başkanı Ebru UzunÖmer Selim Alan’ın Pirus Zaferi kutlu olsun!” dedi.

Kedilerin kavgasını ayırmak isterken kolundan yaralandı! Kedilerin kavgasını ayırmak isterken kolundan yaralandı!

Uzun açıklamasına şu şekilde devam etti; 

"Nedir Pirus zaferi ;Kazanan üzerinde o kadar yıkıcı bir etki yaratan bir zaferdir ki, bu durum neredeyse bir yenilgiyle eşdeğerdir. Böyle bir zafer, gerçek anlamda bir başarı duygusunu yok eder veya uzun vadeli ilerlemeye zarar verir.

An itibariyle Fevkani körü altı esnafının elektriği ,suyu kesildi. Bu şehrin ali kıran baş kesenleri gözü kararttı.Pazartesi günü yıkım çalışması da başlayacak .

Şehrin önünü açıyoruz sihirli cümlesiyle başlayan açıklamaların ardı büyük bir kaos . Kentimizin ruhunu köprünün tarihi kimliğini korumayı öneren, işin ehli isimlerin tavsiyelerini ,sunduğu alternatif çözümleri yok sayan müteahhit kafası ve vizyonu görev başında...

Köprüyü ben yıkmıyorum Bakan'lık yıkıyor mavalını kimse yemez bu şehirde.. Bundan sonra yaşanacak her olumsuzluğun ,her acının sebebi bu zihniyettir.

Değil araç trafiği keşmekeşi ,yaya olarak bile yürümekte zorlanacağız. Önümüz kara kış ,kentimizin belleğini koruma adına tasaları zaten yok halkımızın hayatını kolaylaştırma adına da bir çalışmaları yok. Başkan bey uzuuun bir süre uyku problemi yaşar çünkü kulakları sürekli çınlayacak!"