Amatör spor kulüplerine malzeme desteği! Amatör spor kulüplerine malzeme desteği!
CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Tahsin Erdem, partisinin MYK ve PM toplantısında adaylığının onaylanmasının ardından ilk açıklmasını yaptı. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Erdem, Zonguldak Belediyesi’ni yeniden CHP’ye kazandıracağını ifade etti. Erdem’in açıklaması şöyle;
“Kökleri Cumhuriyete kadar uzanan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emaneti Cumhuriyet Halk Partisi üyelerinin teveccühü, halkımızın desteği ve Genel Merkezimizin onayı ile bu onurlu göreve layık görülmenin kıvancını yaşıyorum.
Ön seçim sürecinde yaşanan tatlı rekabeti geride bırakarak kalan 81 günde gecemizi gündüzümüze katarak Zonguldak Belediyesini yeniden Cumhuriyet Halk Partisine kazandıracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
Tüm kırgınlıkları arkamızda bırakarak 31 Mart Pazar akşamı Türkiye haritasında Zonguldak’ı kırmızıya boyayıp, Gazipaşa Caddesinde bu haklı gururu yaşayacağımız ana kadar hep birlikte çok çalışacağız.
Başta Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Deniz Yavuzyılmaz’a, MYK ve PM Üyelerimize, bölge Milletvekilimiz Sayın Eylem Ertuğrul’a, Zonguldak İl ve Merkez İlçe başkanlarımıza ve yönetim kurullarına, cefakar üyelerimize ve bu süreçte bizi yüreklendiren Zonguldaklı hemşerilerimize şükranlarımı sunarım.”