Devrek'te domuza çarptılar! Ölümden döndüler! Devrek'te domuza çarptılar! Ölümden döndüler!

Esnaf ve vatandaşın büyük sevgisi ve teveccühü ile karşılaşan Başkan Çetin Bozkurt, “Ekmeğini alın teri ile kazanan, ömrü emek ve çalışma ile geçmiş esnafımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.
Ziyaretlerini Uzunçay mevkiinde sürdüren Başkan Çetin Bozkurt, esnaf ve vatandaşın istek ve taleplerini dinledi, onlarla sohbet etti. Başkan Bozkurt, esnafa bol ve hayırlı kazançlar dileğinde de bulundu.


Göreve geldiklerinden buyana yaptıkları çalışmaları ve yapacağı projeleri esnaf ve vatandaşla paylaşan Başkan Bozkurt, “Beş yıl önce beni bağrınıza basarak bu ilçenin şehremini yaptınız. Sizlerin yüzünü asla kara çıkarmadım. Yaptığımız tüm hizmetler sizin için, Devrek içindir. Sizlerin rahat, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşayabilmeniz için belediye olarak elimizden gelen tüm çabayı gösterdik. Bize vereceğiniz destekle herşey sizler için, Devrek için olacaktır.”dedi.
Vatandaşın kendisine gösterdiği ilgiden dolayı memnun olduğunu ifade eden Başkan Bozkurt, “Biz, 5 yıllık hizmetimiz süresince sizlerle, hemşerilerimizle bağlarımızı hep sıkı tuttuk ve birlikteliğimizi hiç bırakmadık. Halkımızla aramızda büyük bir sevgi bağı var. Bu sevgiye layık olmak için gayret gösteriyoruz” dedi. 
Başkan Çetin Bozkurt’un kendilerini ziyaret etmesinden ve sorunlarına ortak olmasından büyük mutluluk duyduklarını ifade eden esnaf ve vatandaş da başkana teşekkür etti.

Editör: U. G.