Murat Kotra "Belediye Başkanlığı makamı ağlama duvarı değildir" Murat Kotra "Belediye Başkanlığı makamı ağlama duvarı değildir"
AK Parti Zonguldak eski kurucu İl Başkanı Mehmet Celil Uzun, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nin ardından  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi. Uzun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sokağın sesini dinlemediğini belirterek; “Size oy vermeyenleri paraya boğdunuz, emekliyi unuttunuz, teşkilatlarınız çok zayıf kaldı, MHP’ye çok güvendiniz” dedi.
Celil Uzun, mesajında şu ifadeleri kullandı:
‘’Sayın Cumhurbaşkanım; daha önce seçim kaybeden genel merkezle devam ettiniz, partinin kurucularını yok saydınız,  etrafınızda kibir abidelerini göremediniz, marketleri bir türlü kontrol edemediniz, size oy vermeyenleri paraya boğdunuz, emekliyi unuttunuz, teşkilatlarınız çok zayıf kaldı, MHP’ye çok güvendiniz, etrafınızdaki kibir abidelerine baktınız, bunu size defalarca sokağın sesi olarak ilettik ama olmadı, maalesef çok üzgünüz, hayallerimiz yıkıldı. Şimdi o kibir abideleri kaçacaklar ama biz buradayız, yazık illerden sorumlu bütün danışmanlar size yanlış bilgi verdi maalesef”
Editör: Şeyma Kaya