Çaycuma Belediye Meclisi ocak ayı toplantısı yapıldı. Belediye Meclisi Salonu’nda yapılan toplantıya belediye meclis üyelerinin yanı sıra Çaycuma Çocuk Belediyesi Başkanı Başar Sarı ve bazı çocuk meclisi üyeleri, Çaycuma Kent Konseyi Başkanı Tuğrul Dereli, Veliköy Muhtarı Orhan Pınar ve belediye daire amirleri katıldı.

TÜM MECLİS ÜYELERİMİZE ŞÜKRAN BOÇLUYUM

Yoklama sırasında konuşan Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Meclis Üyesi Kaya Gün’ün sağlık sorunlarının çok ciddileştiğini söyleyerek “Elimizden, ‘Allah yardımcısı olsun’ demekten başka bir şey gelmiyor.” dedi. 5 yıllık çalışma dönemi içinde görev yapan tüm meclis üyelerine parti ayrımı gözetmeksizin teşekkür eden Başkan Kantarcı, “Hiçbir meclis üyemiz, bugüne kadar, Belediyemizi zora sokacak en küçük bir davranış sergilemediği gibi, kendilerine ya da yakınlarına ayrıcalık tanıyacak hiçbir talepleri de olmadı. Hepsine şükran doluyum.” dedi.

SON TOPLANTI 6 MART’TA

MHP Çaycuma Belediye Meclis listesi belli oldu! MHP Çaycuma Belediye Meclis listesi belli oldu!

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Çaycuma Temsilciliğine geçmişte tahsisi yapılan taşınmazının tahsisinin yenilendiği toplantıda, yeterli etkinlik göstermediği gerekçesiyle Kıyı Ege Belediyeler Birliğinden çıkılıp Ege Belediyeler Birliğine üye olunması konusu da görüşüldü. Yapılan oylama sonucunda, kültür, eğitim, mevzuat alanlarında danışmanlık hizmeti alınması, yasal alanda problemlerin çözülmesi, ortak projeler kapsamında güç birliği yapılması amacıyla Ege Belediyeler Birliğine üye olması kabul edildi. Toplantı, 2019-2024 arasındaki 5 yıllık çalışma döneminin son toplantısının, 6 Mart Çarşamba günün yapılması kararı alınmasının ardından sona erdi.

Bir 16 kişi ve yazı görseli olabilirBir 5 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir K.atotk CUM' görseli olabilir