Saadet Partisi (SP) Zonguldak İl Başkanı Burak Erol,  her ay yapılan il divan toplantısına tüm vatandaşları ve basın mensuplarını davet etti.  Toplantı 24 Aralık Pazar günü saat 14.00’da Zonguldak Dedeman otelinde yapılacak. Toplantıya Kadın Kolları Genel Başkanı Nurgül Beytiye Ekinci de katılacak.  

Saadet Partisi tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Kıymetli Zonguldaklılar , İl Başkanlığımızın  her ay düzenli bir şekilde icra ettiği aylık il divan toplantımız 24.12.2023 Pazar günü saat 14:00’da Zonguldak Dedeman otelinde icra edilecektir . Toplantımıza Kadın Kolları Genel Başkanı Nurgül Beytiye Ekinci hanımefendi katılım sağlayacaktır.

CHP'li Yavuzyılmaz İliç'te daha önce de kayma oldu AK Parti gizledi CHP'li Yavuzyılmaz İliç'te daha önce de kayma oldu AK Parti gizledi

 Ülkemizin ve şehrimizin her gün derinleşen sorun ve problemlerini çözme noktasında yetersiz kalan iktidar ve ortakları her şey güllük gülistanlıkmış gibi hayat sürmeye devam ediyorlar. Toplumun her kesiminin içinde bulunduğu sosyal,siyasal ve ekonomik şartlar maalesef hepimizi sarsmaktadır.Türkiye ve Zonguldak hiç hak etmediği bir noktada bulunmaktadır. Bizler Milli Görüşçüler olarak, yaşanabilir Zonguldak ve yeniden büyük Zonguldak için var gücümüzle çalışıyoruz.Bu seçimlerde Zonguldak ilimizin seçmenlerinin tamamından büyük destek göreceğimizden şüphemiz yoktur.Bizler ilimizi bir bütün olarak ele almakta ve en ücra köşesine kadar hizmet götürme anlayışı içerisindeyiz.

Tüm vatandaşlarımızı ve tüm basın mensuplarımızı divan toplantısına davet eder,saygılarımı sunarım.”