Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Zonguldak'ı başarılı bir şekilde temsil ederek ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne yükselen ve şampiyonluk kupasını kazanan Zonguldakspor Basket 67 kadın basketbol takımı sporcuları ile Kulüp başkanı Kanat Tan ve teknik kadro Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu'nu makamında ziyaret etti. 

Zonguldak “Meslek Tanıtım” faaliyetlerinde öğrencilere bilgi verdiler! Zonguldak “Meslek Tanıtım” faaliyetlerinde öğrencilere bilgi verdiler!

Valilik konuya ilişkin olarak şu açıklamada bulundu;

"Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu; Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde İlimizi başarılı bir şekilde temsil ederek ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne yükselen ve Zonguldak'ımıza şampiyonluk kupasını kazandıran Zonguldakspor Basket 67 kadın basketbol takımı sporcuları ile Kulüp başkanı Kanat Tan ve teknik kadroyu misafir etti.

Sporcularımızın imzalı forma takdim ettiği Valimiz Hacıbektaşoğlu: "Göstermiş olduğunuz başarı ile İlimiz adına şampiyonluk kupası kaldırmanız, bizi ve Zonguldaklı hemşehrilerimizi onurlandırdı. Hepinize çok teşekkür ediyor, İlimizi gururlandıracak başarılarınızın devamını diliyorum.”

Editör: Tuğçe Atalar