Başkan Posbıyık’ tan imar revizyonu bekleyenlere uyarı! Başkan Posbıyık’ tan imar revizyonu bekleyenlere uyarı!

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ilçede yeni hizmete giren Salkıoğlu Mimarlık ve Proje Yönetimi Ofisi’nin açılışında AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt’la bir araya gelerek Kaletepe’nin Ereğli Belediyesi’ne tahsis edilmesi için verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Detaylı açıklamayı resmi yazının belediyeye ulaşmasının ardından yapacağını belirten Başkan Posbıyık, burada yaptığı konuşmada; “Sayın vekilim sözünü yerine getirdi. Kaletepe’yi Ereğli halkının ziyaretine çok yakında hep birlikte açacağız inşallah. Yine görüşmelerimizde bir sözü daha vardı bana. Erdemir’in Endüstri Bölgesi olmaması için bizleri toplayıp Bakanlığa getirecek inşallah önümüzdeki günlerde. Sayın vekilimle gayet iyi bir diyalog içerisinde kendisinin de ifade ettiği gibi Ereğli’nin sorunlarını azaltmaya çalışıyoruz. Bu çalışmada emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Milletvekili Saffet Bozkurt da yaptığı konuşmada “Ereğli adına müştereken birlikte güzel hizmetler yapmaya gayret göstereceğiz” dedi.