Zonguldak’ta ve bölgede bağımlılıkla mücadele faaliyetlerinin daha hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi, bu mücadele de paydaşlar arasında sağlıklı ve düzenli bir işbirliği ve koordinasyonun sağlanması amacıyla bağımlılıkla mücadele il koordinasyon toplantısı Valilik konferans salonunda gerçekleştirildi.

Ak Partili Çağlayan’dan CHP Milletvekillerine “Goebbels” benzetmesi! Ak Partili Çağlayan’dan CHP Milletvekillerine “Goebbels” benzetmesi!

Zonguldak Vali Yardımcısı Mehmet Türk Başkanlığında yapılan Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon toplantısına Kamu Kurum ve Kuruşlarının Yöneticilerinin yanı sıra Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri katıldı.

Düzenlenen toplantıda, “ Bağımlılık ile mücadele kapsamında kurumlar arası iş birliği yapmak, eş güdüm sağlamak,  bağımlılıkla mücadele konusunda yapılacak faaliyetleri belirlemek amacıyla gerçekleştirilen toplantıda. bağımlılıkla mücadele kapsamında yapılan çalışmalar, ilgili kurumların yetkilileri tarafından sunum eşliğinde aktarılarak ilimizin ve bölgemizin değerlendirilmesi yapıldı ve  koruyucu ve önleyici tedbirlere yönelik bazı kararlar alındı “