Zonguldak kültürü ve yöresel lezzetlerinin tanıtılması için İstanbul’da düzenlenen Zonguldak Günleri sona erdi. Zonguldak Günleri’nde yöresel lezzet standı açan Aynur Abla firması adına Şenol Çakar fuarın başından sonuna kadar kendilerine destek olan herkese tek tek teşekkür etti.

Çakar yayınladığı teşekkür mesajında şu ifadeleri kullandı: “İstanbul’da Zonguldak Tanıtım Günleri’nde bizleri yalnız bırakmayarak standımızı ziyaret eden, bizlere ve ürünlerimize destek veren yanımızda olan, baştan sona kadar her türlü  katkı veren eşyalarımızı indirmeden, yüklemesine kadar yardım eden ,İstanbul içinden ve Bursa, Çorlu, Edirne ve çevre il ve İlçelerden otobüslerle gelen kıymetli hemşerilerimize, bizlere büyük teveccüh gösteren İstanbul halkına başta ZONDEF Genel Başkanı Ziya Öncan olmak üzere Zonguldak dernek başkanlarımıza yönetim kurulu üyelerine, sonsuz teşekkür ederiz.

Zonguldak sevdalısı sizler olduğu sürece bu bayrak Türkiye’nin her yerinde dalgalanmaya devam edecektir.

Zonguldak Milletvekillerimiz Ahmet Çolakoğlu, Muammer Avcı, Saffet Bozkurt, Deniz Yavuzyılmaz,

İl Başkanı Mustafa Çağlayan, İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Selim Alan Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Zonguldak Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu ve eşi Güney Hacıbektaşoğlu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı ve eşine ZBEÜ Rektörü İsmail Hakkı Özölçer, Zonguldak İl Kültür ve Turizm Müdürü Taner Dursun ve yardımcıları

Kutoğlu’nun bölümünün adı değişti! Sert Tepki Gösterdi: 'Nasıl sahip çıkacağız!’ Kutoğlu’nun bölümünün adı değişti! Sert Tepki Gösterdi: 'Nasıl sahip çıkacağız!’

Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya, Çaycuma TSO Başkanı Zekai Kamitoğlu, Çaycuma TSO Genel Sekreteri Alper Püren ve yönetim kurulu üyeleri, iş adamı Kadir Alagöz, Adem Çukur ile sanayici ve işadamlarımıza Gurbet Altay, Recep Mehmet Şık, Erkan Üstüntaş, Muharrem Akman, Kenan Tunç, Murat Taşcı, Muhammed Akkaya, Murat Gezer, Ayhan Karagel, Yusuf Uzun, Ahmet Bayrak ,Münü rUzundurukan ,Necati Başar, ulusal basın temsilcileri televizyon kanallarına, Zonguldak basını, Pusula İmtiyaz Sahibi Ali Rıza Tığ, Adnan Küçükvar, Elmas Tv Sahibi Akın Kavi, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, Z HABER Umut Gündoğan ile adını yazamadıklarımız tüm Zonguldak gönüllülerine sevdalılarına gurbetcilerimize teşekkür ederiz. Varolasınız sağolasınız sizler için üretmeye çalışmaya devam edeceğiz. Hepinizi saygıyla selamlıyoruz.”