Kilimli'de operasyon! Zehir taciri tutuklandı! Kilimli'de operasyon! Zehir taciri tutuklandı!


Zonguldaklı Milli judocu Mehmet Çebi, çeyrek finalde Japon rakibini yenerken, yarı finalde ise İtalyan rakibi ile normal sürede yenişemedi, golden skorda kaybetti. 
Yarı finalden elenen Çebi, üçüncülük maçında ise Hindistan’lı rakibi ile karşılaştı.   Hindistan’lı rakibi karşısında üstün bir performans ortaya koyan Çebi, buna rağmen  maçın hakemlerin hatalı kararları nedeniyle mağlup oldu. Ve şampiyonayı 3’üncü bitirmesi gerekirken, 4’üncü tamamladı.  
Ayrıca Zonguldaklı Veteran Milli judocu Murat Uzun ise Mehmet Çebi’nin hakemlerin hatalı kararı ile 3’üncülüğü kaybettiğini ifade ederek sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi: “Dünya Judo Veteranlar şampiyonasında çeyrek finalde Japon rakibini yenen Mehmet Çebi, yarı finalde İtalyan rakibi ile normal sürede yenişemedi, golden skorda kaybetti. 
Bu yayında göreceğiniz üzere Hindistan’lı rakibi hiç bir şey yapmadan bence hatalıda bir kararla bedava bir üçüncülük aldı. Tebrikler Mehmet Çebi abi. Bence çok iyi maç çıkardın. Çok şanssız bir yenilgi oldu. Ayrıca sağ önce şido almalı idi Hindistanlı.” dedi