23 Nisan'ın anlamı MFA için çok başka! 23 Nisan'ın anlamı MFA için çok başka!

Milli Görüş Belediyeciliğini Zonguldak’a kavuşturmak için 41 proje ile seçime hazırlanan Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli projelerini açıkladı.
Son 20 yıl içerisinde Ak Parti ve CHP’nin yönettiği Zonguldak’ın durumunun içler acısı olduğunu belirten İl Başkanı Burak Erol ve Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Yaşanabilir bir Zonguldak mümkün” dedi.

20 YIL BOYUNA BİR ŞEY YAPMADILAR!
Projelerin tanıtımından önce konuşmasını yapan Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol:
“Belediyecilik denediği zaman kim akla geliyor? Milli görüş belediyeciliği. Gerçekten şunu ifade etmek istiyorum. Başka bir Zonguldak mümkün, yaşanabilir bir Zonguldak mümkün. Ve yeniden büyük, Zonguldak mümkün. Bugün Ereğli bağırıyor bizi il yapın diye. Ereğli'yi il yapacağız. Alaplı’yı Ereğli'ye bağlayacağız. Ne olacak? Zonguldak bir köy haline gelecek Bugün Zonguldak merkezde yaşıyorsanız, 19 mahallenin birinde oturuyorsanız arkadaşlar kesinlikle akşam 20:00’den sonra 21:00’den sonra ne yapamazsınız? Çarşıya inemezsiniz, çarşıdan eve çıkamazsınız. Böyle bir belediye yönetimini Zonguldaklılar hak etmiyorlar. Hak ettiğimiz bir yaşam gerçekten mümkün Yani sizi çiçek gibi bir yaşama ulaştırmak istiyorum. Merkezde güzel bir aday bulduk. Adayımız, finansı, ticareti, bürokrasiyi, inşaatı, maliyeti ve gerçekten de Zonguldak'ın derslerine, sorunlarına hakimdir” dedi.

BELEDİYENİN IŞIKLARI HİÇ SÖNMEYECEK!
Belediyenin ışıklarının hiç sönmeyeceğini 5 yıl içerisinde 20 yıl gibi çalışacaklarını belirten Başkan Adayı Cem Dereli:
“Zonguldak bugün Türkiye'de seksen bir il vilayetinin yaşam standartlarının çok çok gerisinde kentsel yapısal özellikleri, kentsel olarak, estetiği, caddeleri, kaldırımları, yolları, altyapısı, içme suyu, kanalizasyonu, yağmur suları, Zonguldak'ın baktığınızda yaşamsal kentte yaşayan insanlara belediyesel ve dijital olarak sunulmuş hiçbir milletinin tam olarak yerine getirilmediğini, bu hizmetlerin hiçbirinin vatandaşın hak ettiği ölçüde uygulanmadığını hepimiz görüyoruz açıklayacağımız projeler ile 5 yıl içerisinde Zonguldak'ımızı hak ettiği noktaya hak ettiği yere getiririz” dedi.
Cem Dereli’nin projelerini görüntülemek için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz:Cem Dereli̇ Zonguldak Projeleri̇

Editör: Bekir Ekici