Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, “19 Mahallede, 19 İftar Sofrası”  programı kapsamında partinin eski/yeni tüm önemli isimleri sahaya indirdi. 
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Ahmet Çolakoğlu, Saffet Bozkurt, önceki dönem milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, eski İl Başkanı Celil Uzun, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve Mükerrem Ayçiçek’e kadar herkesi sahaya indiren Mustafa Çağlayan, “Hamdolsun tüm teşkilatlarımız ayakta. Tüm kademelerimiz ile başarıya inandık. Geçmişten günümüze görev yapan tüm başkanlarımız ve Milletvekillerimizle hizmetlerin artarak devam etmesi ve Zonguldak’ımızın daha ileriye gitmesi için sahadayız. Gönlümüz bir, Soframız bir. Mahalle Bizim, Sokak Bizim. Biz Zonguldak’ız. Birlikte yaşadık, birlikte büyüyeceğiz” dedi.Bir 7 kişi ve masa görseli olabilirBir 7 kişi ve haber odası görseli olabilirBir 11 kişi görseli olabilir

Murat Kotra "Belediye Başkanlığı makamı ağlama duvarı değildir" Murat Kotra "Belediye Başkanlığı makamı ağlama duvarı değildir"

Bir 5 kişi görseli olabilir

Editör: Tuğçe Atalar