banner3

banner17

ZONSİAD Başkanı Tıskaoğlu ve ekibi İmamoğlu ile buluştu

Nejdet Tıskaoğlu ve ekibi Ekrem İmamoğlu ile buluştu
Zonguldak 02.03.2021, 17:17 02.03.2021, 17:50
1276
ZONSİAD Başkanı Tıskaoğlu ve ekibi İmamoğlu ile buluştu

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (ZONSİAD) siyaset, kurumlar, STK’lar ve iş dünyasıyla yakın temasları hız kesmeden devam ediyor. ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu ve yönetimi son olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi. Zonguldak, ZONSİAD’ın çalışmaları, Zonguldakspor ve Zonguldak için başlatılan ‘eve dönüş projesi’ hakkında bilgilerin paylaşıldığı buluşma çok samimi bir ortamda geçti. İstanbul’da yaşayan Zonguldaklıların sayısı, Zonguldak derneklerinin çalışmaları hakkında bilgilerin de paylaşıldığı toplantı bundan sonraki süreçte yapılabilecek çalışmalar hakkında da görüş alış verişinde bulunuldu. Başkan Tıskaoğlu, Ekrem İmamoğlu’na Zonguldkaspor forması ve madenci heykeli hediye ederken İmamoğlu ise tüm Zonguldaklılar adına bu hediyeleri almaktan dolayı memnun olduğunu belirterek selamlarını iletti.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (2)
Zülfikar Uçar 4 ay önce
Tebrik ederiz Başkanım. Zonguldakspor forması , ayrı bir anlam taşıyor.
Korsan forma! 4 ay önce
Bugüne dek hangi ziyaretlerinde Atatürk'ü anmışlar, Zonsiad günün adamlığını aştı anın adamı olma yolunda hızla ilerliyor...
Zonguldakspor kulüp yararına orijinal forma satar bunlar 1 tane almaz, merdiven altında orijinal olmayan forma yaptırıp takımın adını kullanır.
Günün Anketi Tümü
TTk'ya işçi alınmalı mı? Alınmamalı mı? TTk'ya işçi alınmalı mı? Alınmamalı mı?
19°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@