banner3

banner17

Cuma namazına gelecek

Zonguldak 09.05.2021, 21:08
895
Cuma namazına gelecek

AKP İl Başkan Yardımcısı Muammer Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini telefonla arayarak yapımı tamamlanan UzunMehmet Camisi hakkındaki gelişmeleri sorduğunu açıkladı.
Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde bir cuma namazını kılmak üzere Zonguldak’a geleceğini ifade eden Avcı, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
"Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, perşembe günü akşamı iftardan hemen önce telefonla aradı. Hâl hatırdan sonra yaklaşık 10 dakika kadar sohbet ettik.
Öncelikle yakın zamanda açılışını planladığı şehrimize hediyesi, Uzun Mehmet Camimizi sordu. Ben de kendisine Camimiz ve çevresinde oluşan muazzam güzellikteki çevre düzenlemesi ve yaşam alanı için teşekkür ettim.
Ayrıca kendisine sizlerle de Videosunu paylaştığım Zonguldak'ımızda gerek Ak parti hükümetimizin, gerekse Zonguldak Belediyemizin yapmış olduğu yatırımlar ve imalatları devam eden projelerimizle ilgili bilgilendirme gerçekleştirdim.
Pandemi tedbirleri kapsamında tam kapanma sürecinin hemen ardından, Zonguldak'ımıza bir CUMA günü geleceğinin müjdesini verdi.
Son olarak kendisine, ZONGULDAK'ı TOPARLAYACAĞIZ talimatı üzere, yürüyen tüm projeleri bizzat yakinen takip ettiği için ve tüm bakanlarımızı adeta şehrimize seferber ettiği için şahsım, tüm teşkilatımız ve özellikle halkımız adına minnettarlığımızı arz ettim."

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (2)
Tamer Bektaş 2 ay önce
İşinize gelmeyeni ayıklayıp yayınlamıyorsunuz neden halktan yorum istiyorsunuz 20 yıldır çivi çakmadılar zonguldağı toparlayacağız kuyuda şu azaldı herall
mustafas 2 ay önce
salgın döneminde bitiremedikleri hastaneyi neden sormamış acaba. tabelasından bitirme tarihini söktüler. vatandaşa br bilgi yok. soran yok. yoğun yataklarda yer yok. hastane yok. onkolog yok. anca hamaset var.
Günün Anketi Tümü
TTk'ya işçi alınmalı mı? Alınmamalı mı? TTk'ya işçi alınmalı mı? Alınmamalı mı?
26°
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@